مشاوره تحصیلی, مشاوره تلفنی, پیشرفت تحصیلی, انتخاب رشته, کنکور سراسری, مشاوره تخصصی

مشاوره تحصیلی
» » پسران ارشد زنان سرپرست خانوار از سربازی معاف می‌شوند

پسران ارشد زنان سرپرست خانوار از سربازی معاف می‌شوند

پرویز فتاح در نشست خبری صبح امروز خود با اصحاب رسانه  در خصوص معافیت سربازی فرزندان خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد گفت: این موضوع در مجلس تصویب شده و هر سال در تبصره‌ بودجه تصریح می‌شود، لذا این موضوع تابع قانون است.

وی ادامه داد: براساس قانون پسر بزرگ خانواده‌های زن سرپرست خانوار که به سن مشمولی برسند می‌توانند از این تبصره قانون استفاده کنند و این قانون هم برای مددجویان کمیته امداد و هم مددجویان سازمان بهزیستی در حال اجرا است و به لحاظ تعداد، محدودیتی ندارد.

رئیس کمیته امداد همچنین در خصوص تفکیک وظایف کمیته امداد و سازمان بهزیستی کشور اظهار کرد: حقیقت آن است که این دو نهاد به یک جامعه مشترک خدمت ارائه می‌دهند و در گذشته موازی‌کاری و تداخل وجود داشته است و سعی بر آن بوده است که این مسئله کم شود.

وی افزود: راهکار اصلی آن است که قوانین مشخص شده و مجلس ماموریت این دو سازمان را از یکدیگر جدا کند. در همین راستا چند بار با رئیس سازمان بهزیستی صحبت کرده ام و نهایتاً تیم مشترکی تشکیل شد تا موارد موازی‌کاری را مشخص کنند. لذا در حال حاضر از نظر آماری و افراد تحت پوشش تداخل نداریم که بسیار مهم است.

فتاح با بیان اینکه این کمیته مشترک مطالعه کرده نقاط مشترک را مشخص می‌کند بیان کرد: در حال حاضر پرداختی‌ها را یکسان کرده‌ایم و افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی کشور هر دو یک مبلغ را دریافت می‌کنند. همچنین روش‌های کاری را تطبیق دادیم و هر دو سازمان به صورت مددکار محور فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه روابط هر دو نهاد بسیار صمیمی است گفت: وزیر رفاه از من خواست مسئولیت کمیته تدوین برنامه‌ها را در برنامه ششم عهده‌دار شوم اما من درخواست کردم که این مسئولیت به عهده بندپی رئیس سازمان بهزیستی باشد و در نهایت خروجی یک برنامه خواهد بود.

رئیس کمیته امداد افزود: مجلس برای تفکیک وظایف کمیته امداد و سازمان بهزیستی گام خودجوشی برداشت و یک فوریت این طرح را تصویب کرد و این امکان وجود دارد که تفکیک وظایف این دو نهاد در همین مجلس مشخص شود و اگر کمیسیون‌های بهداشت و اجتماعی مجلس از ما نظرخواهی کنند ما اعلام نظر خواهیم کرد و تصمیم نهایی با نمایندگان ملت خواهد بود.

وی در خصوص اینکه کمیته امداد درمانگاه موقت است گفت: واقعیت آن است که نظام و دولت باید برای مدیریت فقر و فقرا برنامه‌ای قانونمند، سیستمی و علمی متناسب با چتر تامین اجتماعی کشور در نظر بگیرد.

فتاح با تاکید بر اینکه در همه دنیا خصوصاً‌ در دولت‌های غربی چتر تامین اجتماعی به صورت فراگیر وجود دارد گفت: در این کشورها خانواده ناگهان دچار فقر نمی‌شوند و از تامین اجتماعی برخوردار می‌شوند.

وی با اشاره به سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری اظهار کرد: در راس برنامه‌ها موضوع تامین اجتماعی قرار گرفته است و جلساتی در این خصوص با وزیر بهداشت و وزیر رفاه داشته‌ایم که در نهایت جمع‌بندی خوبی صورت گرفت و اگر به آن عمل شود تعداد افراد تحت پوشش ما کاهش می‌یابد زیرا اگر بیمه افراد درست شود بسیاری از افراد تحت پوشش به سمت تامین اجتماعی می روند.

رئیس کمیته امداد در خصوص خروج افراد از پوشش کمیته امداد بیان کرد: این افراد توانمند شده، از طریق حرفه‌آموزی و وام به آنها کمک می‌شود و از تحت پوشش ما خارج می‌شوند. همچنین در صورت فوت این افراد از پوشش کمیته امداد خارج می‌شوند. پسران بالای 18 سال و دختران در صورت ازدواج نیز از پوشش کمیته امداد خارج خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: تسریع ما اشتغال مددجویان است چنانکه سال گذشته بیش از صدهزار نفر را خودکفا و از تحت پوشش خارج کرده‌ایم. جهت‌گیری ما به سمت خودکفایی است لذا آموزش فنی و حرفه‌ای را گسترش خواهیم داد و خصوصاً به زنان سرپرست خانوار توجهی ویژه خواهیم داشت.

وی درباره فعالیت‌های اقتصادی کمیته امداد عنوان کرد: این نهاد دارای مجتمع اقتصادی است که وظیفه آن انجام کار اقتصادی براساس اساسنامه است که سود این فعالیت‌ها باید صرف کارهای حمایتی جامعه هدف شود.

فتاح ادامه داد: یکی از این اقدامات فعالیت مجتمع اقتصادی در خصوص املاک است زیرا مجتمع اقتصادی املاک زیادی دارد که از طرف مردم واگذار شده است. علاوه بر این کمیته امداد در امور کشاورزی، معدن، امور ساختمانی و عمرانی هم کم و بیش فعال بوده است اما در حال حاضر در امور بانکی، سرمایه، بورس و امور بازرگانی ورود پیدا نکرده و مجاز به این کار نیز نیست.

فتاح تصریح کرد: کمیته امداد سال گذشته از محل فعالیت‌های اقتصادی خود 85 میلیارد تومان درآمد داشت که صرف کارهای حمایتی شده است و امسال نیز قصد داریم این مبلغ را به 185 میلیارد تومان برسانیم.

رئیس کمیته امداد در پاسخ به این سوال که چرا مستمری مددجویان کمیته امداد افزایش نمی‌یابد گفت: در حال حاضر خانواده‌های تحت پوشش ما یارانه می‌گیرند و همچنین براساس قانون یک سوم تا پنجاه درصد حداقل حقوق اداره کار را دریافت می‌کنند و اگر یارانه دهک‌های بالای جامعه توسط دولت قطع شود، یارانه افراد تحت پوشش کمیته امداد قطع نمی‌شود چنانکه نظر نوبخت بر بود که این مقدار اضافه هم بشود.

وی ادامه داد: در حال حاضر هر فرد تحت پوشش ما یک حامی دارد همچنین متوسط دریافتی هر یتیم 120 هزار تومان است. یعنی به تعداد کودکان فاقد پدر در هر خانواده 120 هزار تومان به آنها پرداخت می شود. همچنین سعی می‌کنیم افراد تحت پوشش ما صددرصد بیمه درمانی داشته باشند و سال گذشته نیز مبلغ 240 میلیارد تومان بابت هزینه‌های درمانی مددجویان خود پرداخت کرده‌ایم.

فتاح تاکید کرد: قصد داریم به سمت پوشش صددرصدی برویم یعنی خانواده تحت پوشش مبالغ دریافتی خود را خرج درمان نمی‌کند.

وی با بیان اینکه 330 هزار دانش‌آموز تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند ادامه داد: همچنین 100 هزار دانشجو و طلبه تحت پوشش ما قرار دارند که عمده هزینه آنها را تامین می کنیم و طی جلساتی که با میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی داشته‌ایم قرار شده از دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد حمایت شود.

فتاح عنوان کرد: در خصوص هزینه مسکن مددجویان حداقل 6 میلیون تومان کمک بلاعوض و 15 میلیون تومان وام قرض‌الحسنه پرداخت می‌کنیم. همچنین به تمام دختران و پسران تحت پوشش ما در صورت ازدواج جهیزیه خواهیم داد.

وی تصریح کرد: ما قبول داریم مستمری مددجویان کافی نیست اما دولت نیز در موضع عدالت باید به خانواده‌های تحت پوشش توجه بیشتری داشته باشد.
رئیس کمیته امداد در خصوص فروش ساختمان کمیته امداد واقع در سوهانک گفت: تصمیم ما برای انتقال ساختمان قطعی است و زمان و مکان آن به زودی اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: برای فروش این ساختمان هیچ تخفیفی نمی‌دهیم و آنچه از فروش ساختمان باقی خواهد ماند خرج محرومین می‌شود.

فتاح در خصوص توسعه صندوق‌های صدقه الکترونیکی با اشاره به دزدی از صندوق‌های صدقات در معابر اظهار کرد: این یک معضل و ناهنجاری تلخ اجتماعی است و ما با فرمانده ناجا و وزیر کشور صحبت کرده‌ایم.

فتاح افزود: در حال حاضر اقدامات فنی برای ارتقای سطح ایمنی صندوق‌های بزرگ در حال انجام است اما حقیقت آن است که سبک و سیاق فعلی صندوق‌ها درست نیست زیرا امروزه بسیاری از مردم پول نقد حمل نمی‌کنند و از کارت‌های اعتباری استفاده می‌کنند بنابراین باید رویه صندوق‌ها را تغییر دهیم.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 15 درصد صندوق‌های ما تغییر کرده و به سمتی پیش می‌رویم که هموطنان بتوانند با تلفن همراه، یا تلفن ثابت یا اینترنت کمک‌های خود را پرداخت کنند.

رئیس کمیته امداد در ادامه سخنان خود با مثبت ارزیابی کردن مدیریت قبلی این نهاد گفت: من وظیفه دارم ایراداتی که در گذشته وجود داشته، منصفانه شناسایی و رفع کنم و دلیل تغییر اساسنامه کمیته امداد نیز آن بوده است که زمانه تغییر کرده، جامعه تحت پوشش ما و نیازهای افراد نیز تغییر کرده است لذا ضروری بود ساختار و اساسنامه کمیته امداد تغییر می‌کرد.

فتاح در خصوص طرح 6 میلیون نفری پوشش نیازمندان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشتاقیم این طرح تصویب شود زیرا این کار به نفع محرومان است اما ضروری است مجلس و شورای نگهبان محل تامین بودجه را نیز برای دولت مشخص کنند، زیرا در غیر این صورت دولت با مشکل مواجه می شود. لذا در این خصوص دولت و مجلس باید نزدیک به هم عمل کنند.

دپارتمان مشاوره تحصیلی فانوس دانش با بهره گیری از کادری مجرب، آماده ارائه آخرین اخبار و تغییرات نظام وظیفه، شرایط گرفتن امریه، پروژه های کسری خدمت، سرباز تکنسین، نیروهای مسلح، مشاوره خدمت سربازی و پروژه های نیروهای مسلح، به مشمولان عزیز می باشد.
 

جهت اطلاع از آخرین اخبار و تغییرات نظام وظیفه، شرایط گرفتن امریه، پروژه های کسری خدمت، سرباز تکنسین، نیروهای مسلح، مشاوره خدمت سربازی و پروژه های نیروهای مسلح با دپارتمان مشاوره تحصیلی فانوس دانش تماس حاصل نمایید.


مشاوره تحصیلی

کلید واژه ها: مشاوره تحصیلی آخرین تغییرات خدمت سربازی شرایط گرفتن امریه خدمت سربازی پروژه های کسری خدمت سرباز تکنسین مشاوره خدمت سربازی گرفتن امریه نیروهای مسلح پروژه های نیروهای مسلح مشاوره معافیت معافیت تحصیلی نظام وظیفه امریه

منابع آزمون وکالت   10 اسفند 1395 ساعت: 23:14

کاهش ظرفیت مدارس تیزهوشان   10 اسفند 1395 ساعت: 23:13

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد   10 اسفند 1395 ساعت: 23:10

امکان ثبت نام و انتخاب واحد با پرداخت شهریه ثابت ترم جاری   10 اسفند 1395 ساعت: 23:08

مشاوره و برنامه ریزی درسی- کارشناسی ارشد زیست شناسی   10 اسفند 1395 ساعت: 23:07

مشاوره و برنامه ریزی درسی- منابع ارشد تکنولوژی گردش خون   10 اسفند 1395 ساعت: 23:06

مشاوره تحصیلی- لیست رشته های بدون آزمون   10 اسفند 1395 ساعت: 23:04

مشاوره انتخاب رشته تجربی- معرفی رشته هوشبری   10 اسفند 1395 ساعت: 23:03

مشاوره انتخاب رشته کنکور- معرفی دانشگاه روزانه   10 اسفند 1395 ساعت: 23:02

اشتباهات رایج گرامری در Writing آیلتس   10 اسفند 1395 ساعت: 22:59

تحصیل در خارج از کشور-دانشگاه های غیر معتبر کشور اوکراین   10 اسفند 1395 ساعت: 22:47

مشاوره تحصیل در خارج از کشور-لیست دانشگاه های معتبر آرژانتین   10 اسفند 1395 ساعت: 22:46

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد- معرفی گرایش های زمین شناسی   10 اسفند 1395 ساعت: 22:44

مشاوره آزمون ارشد- معرفی ارشد رشته زمین شناسی   10 اسفند 1395 ساعت: 22:41

مشاوره تخصصی کنکور دکتری- معرفی رشته مهندسی شیمی   10 اسفند 1395 ساعت: 22:39

مشاوره کنکور ارشد وزارت بهداشت- لیست رشته های مجاز در آزمون ارشد حشره شناسی پزشکی   10 اسفند 1395 ساعت: 22:38

مشاوره آزمون ارشد علوم پزشکی- رشته های مورد پذیرش در آزمون انفورماتیک پزشکی   10 اسفند 1395 ساعت: 22:37

مشاوره تحصیلی کنکور - هموار کردن راه برای تحقق خواسته هایتان با خودتان است, فقط کافی است که بخواهید   10 اسفند 1395 ساعت: 22:35

مشاوره کنکور ریاضی- نحوه مطالعه صحیح درس فیزیک کنکور   10 اسفند 1395 ساعت: 22:34

مشاوره کنکور تجربی- شیوه صحیح مطالعه درس شیمی کنکور   10 اسفند 1395 ساعت: 22:33

سخني با داوطلب پذيرفته نشده آزمون وكالت 95   09 اسفند 1395 ساعت: 23:29

استرس و راه های کاهش آن   09 اسفند 1395 ساعت: 23:27

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی   09 اسفند 1395 ساعت: 23:26

زمان اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور   09 اسفند 1395 ساعت: 23:25

مشاوره کنکور ارشد - معرفی منابع کارشناسی ارشد مهندسی برق   09 اسفند 1395 ساعت: 23:24

مشاوره و برنامه ریزی درسی - منابع آزمون ارشد زیست شناسی   09 اسفند 1395 ساعت: 23:23

مشاوره تحصیلی - معرفی رشته های بدون کنکور   09 اسفند 1395 ساعت: 23:22

مشاوره انتخاب رشته سراسری - معرفی رشته مهندسی مکانیک - مقطع کارشناسی   09 اسفند 1395 ساعت: 23:13

مشاوره انتخاب رشته - بعد از نام رشته و شهر در انتخاب رشته، نام دانشگاه مطرح می شود   09 اسفند 1395 ساعت: 23:12

معرفی کورس آنلاین زبان انگلیسی   09 اسفند 1395 ساعت: 23:12

مشاوره تحصیل در خارج از کشور - شیوه نوشتن رزومه یا cv   09 اسفند 1395 ساعت: 23:11

تحصیل در خارج از کشور - بورسیه تحصیلی ایتالیا   09 اسفند 1395 ساعت: 23:10

مشاوره تخصصی آزمون ارشد - معرفی ارشد برق   09 اسفند 1395 ساعت: 23:09

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد - معرفی رشته زیست شناسی - بیوشیمی   09 اسفند 1395 ساعت: 23:08

مشاوره تخصصی آزمون دکتری - معرفی رشته فلسفه   09 اسفند 1395 ساعت: 23:08

مشاوره کنکور ارشد علوم پزشکی - مدارک مورد پذیرش جهت شرکت در آزمون ارشد اقتصاد بهداشت   09 اسفند 1395 ساعت: 23:07

مشاوره آزمون ارشد بهداشت - رشته های مجاز شرکت کننده در آزمون ارشد بهداشت محیط - مدیریت پسماند ها   09 اسفند 1395 ساعت: 23:06

مشاوره تخصصی کنکور - نقاط قوت خود را دوباره ارزیابی کنید!   09 اسفند 1395 ساعت: 23:05

مشاوره کنکور تجربی - روش مطالعه درس زیست شناسی کنکور   09 اسفند 1395 ساعت: 23:04

مشاوره کنکور ریاضی - نحوه صحیح مطالعه درس دیفرانسیل کنکور   09 اسفند 1395 ساعت: 23:04

استعدادیابی - گام اول بازگشت به بازی های کودکی و بزرگ تر های مشاهده گر part 2   09 اسفند 1395 ساعت: 22:48

استعدادیابی - گام اول بازگشت به بازی های کودکی و بزرگ تر های مشاهده گر part 1   09 اسفند 1395 ساعت: 22:47

المپیادهای علمی - سازمان المپیاد زیست ‌شناسی   09 اسفند 1395 ساعت: 22:47

المپیادهای علمی - اهداف المپیاد زیست‌شناسی ایران   09 اسفند 1395 ساعت: 22:46

المپیادهای علمی - المپیاد زیست‌شناسی ایران   09 اسفند 1395 ساعت: 22:45

المپیادهای علمی - شرایط شرکت در المپیاد   09 اسفند 1395 ساعت: 22:44

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی   08 اسفند 1395 ساعت: 21:15

دانشگاه پیام نور در لیست 10 دانشگاه برتر کشور   08 اسفند 1395 ساعت: 21:15

وضعیت شهریه در کدام دانشگاه ها بهتر است؟   08 اسفند 1395 ساعت: 21:13

مشاوره و برنامه ریزی درسی - منابع آزمون دکتری فیزیوتراپی   08 اسفند 1395 ساعت: 21:13

منابع آزمون وکالت   10 اسفند 1395 ساعت: 23:14

کاهش ظرفیت مدارس تیزهوشان   10 اسفند 1395 ساعت: 23:13

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد   10 اسفند 1395 ساعت: 23:10

امکان ثبت نام و انتخاب واحد با پرداخت شهریه ثابت ترم جاری   10 اسفند 1395 ساعت: 23:08

مشاوره و برنامه ریزی درسی- کارشناسی ارشد زیست شناسی   10 اسفند 1395 ساعت: 23:07

مشاوره و برنامه ریزی درسی- منابع ارشد تکنولوژی گردش خون   10 اسفند 1395 ساعت: 23:06

مشاوره تحصیلی- لیست رشته های بدون آزمون   10 اسفند 1395 ساعت: 23:04

مشاوره انتخاب رشته تجربی- معرفی رشته هوشبری   10 اسفند 1395 ساعت: 23:03

مشاوره انتخاب رشته کنکور- معرفی دانشگاه روزانه   10 اسفند 1395 ساعت: 23:02

اشتباهات رایج گرامری در Writing آیلتس   10 اسفند 1395 ساعت: 22:59

تحصیل در خارج از کشور-دانشگاه های غیر معتبر کشور اوکراین   10 اسفند 1395 ساعت: 22:47

مشاوره تحصیل در خارج از کشور-لیست دانشگاه های معتبر آرژانتین   10 اسفند 1395 ساعت: 22:46

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد- معرفی گرایش های زمین شناسی   10 اسفند 1395 ساعت: 22:44

مشاوره آزمون ارشد- معرفی ارشد رشته زمین شناسی   10 اسفند 1395 ساعت: 22:41

مشاوره تخصصی کنکور دکتری- معرفی رشته مهندسی شیمی   10 اسفند 1395 ساعت: 22:39

مشاوره کنکور ارشد وزارت بهداشت- لیست رشته های مجاز در آزمون ارشد حشره شناسی پزشکی   10 اسفند 1395 ساعت: 22:38

مشاوره آزمون ارشد علوم پزشکی- رشته های مورد پذیرش در آزمون انفورماتیک پزشکی   10 اسفند 1395 ساعت: 22:37

مشاوره تحصیلی کنکور - هموار کردن راه برای تحقق خواسته هایتان با خودتان است, فقط کافی است که بخواهید   10 اسفند 1395 ساعت: 22:35

مشاوره کنکور ریاضی- نحوه مطالعه صحیح درس فیزیک کنکور   10 اسفند 1395 ساعت: 22:34

مشاوره کنکور تجربی- شیوه صحیح مطالعه درس شیمی کنکور   10 اسفند 1395 ساعت: 22:33

سخني با داوطلب پذيرفته نشده آزمون وكالت 95   09 اسفند 1395 ساعت: 23:29

استرس و راه های کاهش آن   09 اسفند 1395 ساعت: 23:27

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی   09 اسفند 1395 ساعت: 23:26

زمان اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور   09 اسفند 1395 ساعت: 23:25

مشاوره کنکور ارشد - معرفی منابع کارشناسی ارشد مهندسی برق   09 اسفند 1395 ساعت: 23:24

مشاوره و برنامه ریزی درسی - منابع آزمون ارشد زیست شناسی   09 اسفند 1395 ساعت: 23:23

مشاوره تحصیلی - معرفی رشته های بدون کنکور   09 اسفند 1395 ساعت: 23:22

مشاوره انتخاب رشته سراسری - معرفی رشته مهندسی مکانیک - مقطع کارشناسی   09 اسفند 1395 ساعت: 23:13

مشاوره انتخاب رشته - بعد از نام رشته و شهر در انتخاب رشته، نام دانشگاه مطرح می شود   09 اسفند 1395 ساعت: 23:12

معرفی کورس آنلاین زبان انگلیسی   09 اسفند 1395 ساعت: 23:12

مشاوره تحصیل در خارج از کشور - شیوه نوشتن رزومه یا cv   09 اسفند 1395 ساعت: 23:11

تحصیل در خارج از کشور - بورسیه تحصیلی ایتالیا   09 اسفند 1395 ساعت: 23:10

مشاوره تخصصی آزمون ارشد - معرفی ارشد برق   09 اسفند 1395 ساعت: 23:09

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد - معرفی رشته زیست شناسی - بیوشیمی   09 اسفند 1395 ساعت: 23:08

مشاوره تخصصی آزمون دکتری - معرفی رشته فلسفه   09 اسفند 1395 ساعت: 23:08

مشاوره کنکور ارشد علوم پزشکی - مدارک مورد پذیرش جهت شرکت در آزمون ارشد اقتصاد بهداشت   09 اسفند 1395 ساعت: 23:07

مشاوره آزمون ارشد بهداشت - رشته های مجاز شرکت کننده در آزمون ارشد بهداشت محیط - مدیریت پسماند ها   09 اسفند 1395 ساعت: 23:06

مشاوره تخصصی کنکور - نقاط قوت خود را دوباره ارزیابی کنید!   09 اسفند 1395 ساعت: 23:05

مشاوره کنکور تجربی - روش مطالعه درس زیست شناسی کنکور   09 اسفند 1395 ساعت: 23:04

مشاوره کنکور ریاضی - نحوه صحیح مطالعه درس دیفرانسیل کنکور   09 اسفند 1395 ساعت: 23:04

استعدادیابی - گام اول بازگشت به بازی های کودکی و بزرگ تر های مشاهده گر part 2   09 اسفند 1395 ساعت: 22:48

استعدادیابی - گام اول بازگشت به بازی های کودکی و بزرگ تر های مشاهده گر part 1   09 اسفند 1395 ساعت: 22:47

المپیادهای علمی - سازمان المپیاد زیست ‌شناسی   09 اسفند 1395 ساعت: 22:47

المپیادهای علمی - اهداف المپیاد زیست‌شناسی ایران   09 اسفند 1395 ساعت: 22:46

المپیادهای علمی - المپیاد زیست‌شناسی ایران   09 اسفند 1395 ساعت: 22:45

المپیادهای علمی - شرایط شرکت در المپیاد   09 اسفند 1395 ساعت: 22:44

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی   08 اسفند 1395 ساعت: 21:15

دانشگاه پیام نور در لیست 10 دانشگاه برتر کشور   08 اسفند 1395 ساعت: 21:15

وضعیت شهریه در کدام دانشگاه ها بهتر است؟   08 اسفند 1395 ساعت: 21:13

مشاوره و برنامه ریزی درسی - منابع آزمون دکتری فیزیوتراپی   08 اسفند 1395 ساعت: 21:13

لای‌-فای 'صد برابر سریع تر از وای‌-فای'   07 آذر 1394 ساعت: 19:27

ادامه انتشار گازهای گلخانه‌ای جنوب ایران را «غیرقابل سکونت می‌کند»   01 آذر 1394 ساعت: 17:03

بیوتروریسم   01 آذر 1394 ساعت: 16:59

پدیده جوی «ال نینیو»   01 آذر 1394 ساعت: 16:57

سالانه «بیش از ۵۰۰ میلیون تن گاز گلخانه‌ای» در ایران تولید می‌شود   01 آذر 1394 ساعت: 16:55

سلاح های میکروبی   26 آبان 1394 ساعت: 12:14

برنامه دانشمندان اروپایی برای ساخت واکسن ایدز تا ۵ سال دیگر   19 آبان 1394 ساعت: 18:09

فواید تغذیه ای زغال اخته   11 آبان 1394 ساعت: 16:55

آموزش حل مشکل توقف برنامه ها در گوشی و تبلت های اندروید   10 آبان 1394 ساعت: 17:45

مقاله علمی - گیاه دارویی به لیمو و خواص معجزه آسای آن   01 آبان 1394 ساعت: 01:36

حجامت   26 مهر 1394 ساعت: 10:38

توصیه هایی برای کاهش مضرات امواج موبایل   22 مهر 1394 ساعت: 19:42

جایزه نوبل ادبی 2015   16 مهر 1394 ساعت: 15:38

جایزه نوبل فیزیک ۲۰۱۵   16 مهر 1394 ساعت: 14:50

مواد غذایی موثر در جلوگیری از ریزش مو   13 مهر 1394 ساعت: 11:19

راهکارهای تغذیه‌ای برای پیشگیری از سرطان   06 مهر 1394 ساعت: 19:01

معرفی پروفسور سمیعی   06 مهر 1394 ساعت: 14:34

مواد غذایی موثر در پیشگیری از بروز سرطان   06 مهر 1394 ساعت: 14:05

بهترین زمان مصرف داروها   06 مهر 1394 ساعت: 13:55

خصوصیات افراد موفق را بیشتر بشناسید   28 شهریور 1394 ساعت: 22:11

بهترين و بدترين ورزش‌ها براي قلب   28 شهریور 1394 ساعت: 22:05

ابررایانه‌ای که زمان مرگ را پیش بینی می کند   28 شهریور 1394 ساعت: 12:55

ماساژ ماه با جزر و مد گرانشی زمین   28 شهریور 1394 ساعت: 12:53

برندگان «نوبل مضحک» معرفی شدند   28 شهریور 1394 ساعت: 12:51

درمان بدون عوارض زکام آلرژیک با افشانه جدید بینی   26 شهریور 1394 ساعت: 00:45

سرنخ جدید دانشمندان برای درمان صرع   26 شهریور 1394 ساعت: 00:43

تولید چشم آزمایشگاهی حساس به نور با سلولهای بنیادی   26 شهریور 1394 ساعت: 00:41

نکاتی مهم در مورد باتری لپ تاپ   21 شهریور 1394 ساعت: 15:20

راهنمای استفاده از باتری لپ تاپ ها   21 شهریور 1394 ساعت: 15:18

افزایش طول عمر باطری لپ تاپ   21 شهریور 1394 ساعت: 15:16

مواقع ممنوعه برای نزدیکی   15 شهریور 1394 ساعت: 19:31

پوشیدن ساپورت بیمارتان می کند   15 شهریور 1394 ساعت: 19:27

علائم بیماری ایدز   15 شهریور 1394 ساعت: 19:17

سندرم مرگ ناگهانی چیست؟   14 شهریور 1394 ساعت: 08:35

تولید آب نوشیدنی خنک در بیابان‌ با قطره آب خورشیدی   14 شهریور 1394 ساعت: 08:32

روش غلبه بر موانع اپی ژنتیکی شبیه سازی ابداع شد   14 شهریور 1394 ساعت: 08:29

کشف ردپای 1/2متری دایناسور 30 تنی   14 شهریور 1394 ساعت: 08:26

جورابی‌ برای جایگزین‌کردن کفش‌ها   14 شهریور 1394 ساعت: 08:21

کشف کارایی اسکنرها در مبارزه با تومورهای سرطانی   14 شهریور 1394 ساعت: 08:16

خودسوزی سلول های مغز عامل اصلی پارکینسون   14 شهریور 1394 ساعت: 08:12

خانه‌های روی آب؛ طرح جدید نجات از سیل و سونامی   14 شهریور 1394 ساعت: 08:10

ادرار انسان كودي مناسب   11 شهریور 1394 ساعت: 18:43

ممنوع بودن این بخش از میوه ها !   09 شهریور 1394 ساعت: 18:23

اختراع شگفت‌انگیز مایکروسافت برای تبلت‌ها   06 شهریور 1394 ساعت: 23:10

تبدیل تلفن همراه به اسکنر سه‌بعدی با برنامه جدید   06 شهریور 1394 ساعت: 23:07

8 دلیل برای عدم نصب ویندوز 10   06 شهریور 1394 ساعت: 15:45

سندروم «قلب شکسته» بعد از شکست عاطفی را بشناسید   06 شهریور 1394 ساعت: 15:42

وزن مناسب، والدین تحصیل‌کرده و زندگی در شهرهای بزرگ هوش کودکان ایرانی را 'بیشتر' می‌کند   02 شهریور 1394 ساعت: 01:03

سازمان مواد دارویی آمریکا 'وایاگرای زنان' را تایید کرد   02 شهریور 1394 ساعت: 01:00

پنجره هوشمندی که بدون برق تیره و شفاف می‌شود   24 مرداد 1394 ساعت: 17:47

نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش - اطلاعيه وزارت آموزش و پرورش درخصوص نتايج اوليه آزمون استخدامي در سال 1394   16 آبان 1394 ساعت: 23:20

اطلاعیه سازمان سنجش - اعلام نتايج آزمون استخدامي سال 94 نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور   13 آبان 1394 ساعت: 17:22

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره‌ تاريخ پرينت كارت و زمان‌ برگزاري آزمون به‌ كارگيري نيروي قراردادي دانشگاه علامه   07 مهر 1394 ساعت: 00:24

شرایط استخدام ۳۷۰۰ نفر در آموزش‌ و پرورش از مهر ۹۵   26 شهریور 1394 ساعت: 11:38

سخنگوی سازمان سنجش از برگزاری آزمون جدید استخدامی در نیمه دوم سال خبر داد   26 شهریور 1394 ساعت: 11:36

تمديد مهلت ثبت نام آزمون به‌کارگیری نیروی قراردادی دانشگاه علامه طباطبايي ویژه داوطلبان استان تهران   10 شهریور 1394 ساعت: 17:58

آگهی به‌کارگیری نیروی قراردادی دانشگاه علامه طباطبايي ویژه داوطلبان استان تهران   05 شهریور 1394 ساعت: 16:21

فراهم شدن زمینه اشتغال ۱۰۰ دانش آموخته کمیته امداد کرمان   23 مرداد 1394 ساعت: 19:45

بانک کار آفرین دعوت به همکاری در شهر مشهد   23 مرداد 1394 ساعت: 19:43

بانک کار آفرین دعوت به همکاری در شهر تهران   23 مرداد 1394 ساعت: 19:41

بانک کارآفرین به منظور تأمین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز خود در شعب شهر تهران از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی واجد   23 مرداد 1394 ساعت: 19:38

بانک کارآفرین به منظور تکمیل کادر تخصصی نیروی انسانی خود در شهر “تهران” از واجدین شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید   23 مرداد 1394 ساعت: 19:36

پذیرش همکار بازنشسته در بانک دی   23 مرداد 1394 ساعت: 19:33

اشتغال ۱۰۰ هزار نفر مددجوی کمیته امداد در سراسر کشور   23 مرداد 1394 ساعت: 19:28

بیکارترین رشته‌های دانشگاه کدامند؟   13 مرداد 1394 ساعت: 19:09

استخدام آموزش و پرورش سال ۹۴ (تاریخ شروع ثبت نام ۱۵ مرداد)   11 مرداد 1394 ساعت: 11:55

استخدام مهندس مکانیک در شرکت تولیدی – کرج   11 مرداد 1394 ساعت: 11:08

آگهی استخدام بانک کارآفرین در شهر تهران – مرداد ۹۴   07 مرداد 1394 ساعت: 22:16

استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال ۱۳۹۴   07 مرداد 1394 ساعت: 16:16

آگهی استخدام مدیر و کارشناس بازاریابی و فروش   28 خرداد 1394 ساعت: 05:05

آگهی استخدام در تنها برند رسمی رباتیک کشور   28 خرداد 1394 ساعت: 05:03

استخدام دانشگاه صنعتی اصفهان سال 94   28 خرداد 1394 ساعت: 04:40

استخدام بانک پاسارگاد – استخدام منشی و بانکدار در بانک پاسارگاد   27 خرداد 1394 ساعت: 05:00

استخدام بانک سینا در سال 94   27 خرداد 1394 ساعت: 04:34

استخدام بانک گردشکری – استخدام بانک گردشگری در تهران   26 خرداد 1394 ساعت: 04:58

استخدام کارشناس فروش در یک شرکت معتبر کامپیوتری   25 خرداد 1394 ساعت: 04:55

استخدام بانک شهر – استخدام کارشناس بازرگانی خارجی در بانک شهر   25 خرداد 1394 ساعت: 04:50

استخدام بانک حکمت ایرانیان – استخدام بازنشسته در بانک حکمت ایرانیان   25 خرداد 1394 ساعت: 04:46